Pas mohimit të shtatzënisë, Blac Chyna merr vëmendjen e të gjithëve me stilin e ri

Pas mohimit të shtatzënisë, Blac Chyna merr vëmendjen e të gjithëve me stilin e ri
Pas mohimit të shtatzënisë, Blac Chyna merr vëmendjen e të gjithëve me stilin e ri
Pas mohimit të shtatzënisë, Blac Chyna merr vëmendjen e të gjithëve me stilin e ri

Kohët e fundit është goditur nga spekulimet se ajo është shtatzënë dhe po pret fëmijën e saj të trete.

Pas mohimit të saj, modelja 30 vjeçarja Blac Chyna, vuri në pah barkun e saj të sheshtë përmes një pamje joshëse kur debutoi me stil të ri, bionde.

Modelja, ishi i Rob Kardashian, u siguruar që të gjithë të hidhnin sytë në të, përderisa theksoheshin mirë linjat e saja të bollshme.

Lexo Revisten Online

Qershor, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Ajkune Ahmetaj, një emër suksesi
FAJI JETIM
Njeriu që ndali rrahjet, therjet, vrasjet...
25 të vrarët e hoxhës së Keqekollës

http://kosovarja-ks.com/showbiz/