Rihanna merr vëmendjen e të gjithëve në premierën e filmit

Rihanna merr vëmendjen e të gjithëve në premierën e filmit
Rihanna merr vëmendjen e të gjithëve në premierën e filmit
Rihanna merr vëmendjen e të gjithëve në premierën e filmit

Në mbrëmjen e sotme po mbahet premiera e filmit të shumëpritur “Ocean’s 8” në Londër.

Yjet e filmit, Rihanna, Sandra Bullock dhe Helena Bonham Carter, ishin ato që kaluar nëpër qilimin e kuq, duke shkëlqyer.

Mirëpo, ishte pa dyshim Rihanna ajo e cili e mori vëmendjen e të gjithëve me paraqitjen e saj.

E bukur si gjithmonë, ajo dukej e mahnitshme në fustanin e saj metalik, ngjyre jeshile.

Me këtë, ajo dëshmon atë se çfarë që ajo vesh i ngjanë shumë./Indeksonline/

Lexo Revisten Online

Qershor, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Ajkune Ahmetaj, një emër suksesi
FAJI JETIM
Njeriu që ndali rrahjet, therjet, vrasjet...
25 të vrarët e hoxhës së Keqekollës

http://kosovarja-ks.com/showbiz/