Ronela Hajati lanson projektin ‘Do ta luj’

Ronela Hajati lanson projektin ‘Do ta luj’
Ronela Hajati lanson projektin ‘Do ta luj’
Ronela Hajati lanson projektin ‘Do ta luj’

Ronela Hajati sapo ka lansuar projektin më të ri muzikor.

‘Do ta luj’, mban emrin kënga e cila është lansuar edhe me videoklip në kanalin ‘Youtube’.

Muzikën e këngës e ka bërë Tull Production, për melodinë dhe tekstin është përkujdesur vet këngëtarja, ndërsa për anën vizuaele Talelli Production.

Ndryshe në këtë klip si gjithnjë Ronela vjen tejet ndryshe dhe me vallëzim goxha provokativ./Indeksonline/

Lexo Revisten Online

Qershor, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Ajkune Ahmetaj, një emër suksesi
FAJI JETIM
Njeriu që ndali rrahjet, therjet, vrasjet...
25 të vrarët e hoxhës së Keqekollës

http://kosovarja-ks.com/showbiz/