Ronela tregon datën e publikimit të këngës së re: Do ta dridhni këtë verë

Ronela tregon datën e publikimit të këngës së re: Do ta dridhni këtë verë
Ronela tregon datën e publikimit të këngës së re: Do ta dridhni këtë verë
Ronela tregon datën e publikimit të këngës së re: Do ta dridhni këtë verë

"Maje men", është projekti i fundit që ka publikuar.

Dhe tani Ronela Hajati është në përgatitje të projektit të ri xhirimet e së cilit tashmë i ka përfunduar, shkruan lajmi net.

Pas “Maje men”, ajo kësaj radhe do të sjell këngën “Do ta luj”, që ka bërë të ditur se nesër do të publikohet.

“Nesër, #dotaluj”, është mbishkrimi sipër imazhit.

Kënga e fundit “Maje men”, tashmë numëron mbi 1 milion klikime në kanalin zyrtar Youtube. 

Lexo Revisten Online

Qershor, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Ajkune Ahmetaj, një emër suksesi
FAJI JETIM
Njeriu që ndali rrahjet, therjet, vrasjet...
25 të vrarët e hoxhës së Keqekollës

http://kosovarja-ks.com/showbiz/