Ryva me këtë fotografi joshëse paralajmëron klipin e ri

Ryva me këtë fotografi joshëse paralajmëron klipin e ri
Ryva me këtë fotografi joshëse paralajmëron klipin e ri
Ryva me këtë fotografi joshëse paralajmëron klipin e ri

Sezona e verës është pjesa kur këngëtarët më së shumti lansojnë projekte muzikore.

Edhe Ryva Kajtazi këtë verë do të vjen me një projekt të ri, shkruan Indeksonline.

Këtë e ka bërë të ditur vet këngëtarja përmes rrjetit të saj social Instagram.

Ajo ka postuar një fotografi ku shfaqet tejet verore dhe mjaftë joshëse.

Lexo Revisten Online

Qershor, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Ajkune Ahmetaj, një emër suksesi
FAJI JETIM
Njeriu që ndali rrahjet, therjet, vrasjet...
25 të vrarët e hoxhës së Keqekollës

http://kosovarja-ks.com/showbiz/