Shikoni sa ndryshe duket reja e Remzies pa grim

Shikoni sa ndryshe duket reja e Remzies pa grim
Shikoni sa ndryshe duket reja e Remzies pa grim
Shikoni sa ndryshe duket reja e Remzies pa grim

Gëzime Krasniqi para se të lidhej me djalin e këngëtares Remzie Osmani nuk njihej nga askush, ani pse kishte zhvilluar një karrierë si fotomodele, shkruan "Kosovarja".

Gëzimja, u fejua me Hamzen dhe çifti duken tejet të afërt. Ata shihen shpesh nën shoqërinë e njëri tjetrit si dy pëllumba të dashuruar.

Gëzimja dhe Hamza janë hasur nga fotoreporteri ynë në një qendër tregtare në kryeqytet, derisa çifti i ri po bënin shoping e po shëtisnin së bashku, shkruan "Kosovarja".

Gëzimja dukej thjesht dhe pa grim. Nuk ngjante shumë në atë të fotove profesionale që e kemi parë, por gjithsesi dukej bukur dhe linjat e saj ishin tamam prej modeleje./Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Qershor, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Ajkune Ahmetaj, një emër suksesi
FAJI JETIM
Njeriu që ndali rrahjet, therjet, vrasjet...
25 të vrarët e hoxhës së Keqekollës

http://kosovarja-ks.com/showbiz/