U martua apo u çmartua Ema Ismaili?

U martua apo u çmartua Ema Ismaili?
U martua apo u çmartua Ema Ismaili?
U martua apo u u00e7martua Ema Ismaili?

Ema Ismaili, e njohur si motra e Adelina Ismailit, po duket në formë perfekte. S’ka pikën e dyshimit që ajo është një ndër femrat më të bukura në Kosovë, shkruan "Kosovarja".

Ema nuk është as modele e as këngëtare, madje as e interesuar për tu dukur e ekspozuar, por vëmendja ndaj saj gjithmonë ka qenë e madhe.

Bukuroshe, e talentuar, por aspak e interesuar për famë.

Së fundi, bukuroshja është mjaftë aktive në rrjete sociale dhe fotot e saj marrin shumë pëlqime dhe komente dhe jo pa arsye. Ajo, është e pa krahasueshme, shkruan "Kosovarja".

A është martuar apo do të martohet? Kjo është çështja që po le shumë pikëpyetje./Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Qershor, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Ajkune Ahmetaj, një emër suksesi
FAJI JETIM
Njeriu që ndali rrahjet, therjet, vrasjet...
25 të vrarët e hoxhës së Keqekollës

http://kosovarja-ks.com/showbiz/