Xhakarta e "O sa mirë" ju lë pa fjalë me një foto nga Turqia

Xhakarta e
Xhakarta e
Xhakarta e "O sa mirë" ju lë pa fjalë me një foto nga Turqia

Quhet Arta Elezaj, është modele me pamje karakteristike, e së fundi po merret edhe me aktrim, ku po i shkon shumë mirë, madje është bërë e njohur, shkruan "Kosovarja".

Bukuroshja kaçulse nuk ekspozohet shumë. Rrallë shihet rrugëve dhe nuk le shumë hapsirë të konkludohet rreth jetës së saj private.

Bukuroshja, që tashmë njihet përmes "O sa mirë", ku e luan rolin e Xhakartes, pak kohë më parë ka qenë në Turqi, ku shihet se ka kaluar shumë mirë, shkruan "Kosovarja".

Në fotot nga Turqia shihet vetëm. Ama, a ishte vetëm realisht?/Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Qershor, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Ajkune Ahmetaj, një emër suksesi
FAJI JETIM
Njeriu që ndali rrahjet, therjet, vrasjet...
25 të vrarët e hoxhës së Keqekollës

https://kosovarja-ks.com/showbiz/