Zbulohet shkaku i divorcit të Jennifer Aniston

Zbulohet shkaku i divorcit të Jennifer Aniston
Zbulohet shkaku i divorcit të Jennifer Aniston
Zbulohet shkaku i divorcit të Jennifer Aniston

Pak javë më parë ata shokuan fansat pasi njoftuan divorcin e tyre.

Bëhet fjalë për aktoren Jennifer Aniston dhe ish bashkëshortin e saj, Justin Theroux.

Pati shumë spekulime në lidhje me arsyet e ndarjes së tyre, por që asnjëherë çifti nuk preferoi të flasë për to.

Por duket se tashmë Justin ka vendosur të tregojë me vepra e jo me fjalë arsyet përse vendosi të divorcohej nga Jennifer.

Këtë të martë ish bashkëshorti i aktores është fotografuar nën shoqërinë e një vajze shumë herë më të re, Petra Collins, e cila përveçse artiste është edhe një nga mikeshat më të mira të Selena Gomes.

Një burim rrëfeu për DailyMail se Justin e mohon faktin se është i lidhur me 25-vjeçaren, por duket se ai është realisht i fiksuar pas saj.

Por këtë lajm duket se Selena Gomes nuk e ka pritur mirë, pasi ajo ka hequr nga miqtë e Instagramit, shoqen e saj të ngushtë.

Lexo Revisten Online

Qershor, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Ajkune Ahmetaj, një emër suksesi
FAJI JETIM
Njeriu që ndali rrahjet, therjet, vrasjet...
25 të vrarët e hoxhës së Keqekollës

https://kosovarja-ks.com/showbiz/