‘Zeynep’ u nda nga bashkëshorti, por ja kë dashuron tani

‘Zeynep’ u nda nga bashkëshorti, por ja kë dashuron tani
‘Zeynep’ u nda nga bashkëshorti, por ja kë dashuron tani
‘Zeynep’ u nda nga bashkëshorti, por ja kë dashuron tani

Aktorja e njohur turke Hazal Filiz Kucukose e cila u bë e njohur që nga roli i saj me emrin ‘Zynep’, shkruan ORAinfo.

‘Zynep’ka luajtur në serialin ‘Kara Sevda’ e cila që nga ajo kohë nuk lë ditë pa u komentuar në shtypin rozë.

Në rrjetin social Instagram ësht1% shumë aktive dhe publikon imazhe të ndryshme nga përditshmëria.

Zeynep para disa muajve është ndarë nga bashkëshorti i saj e për të zëvendësuar këtë boshllëk ajo ka dy banorë të rinjë në shtëpinë e saj.

Në një fotografi ‘Zeynep’ shfaqet pranë një bregdeti dhe ka treguar edhe një herë sa shumë i do kafshët.

Lexo Revisten Online

Qershor, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Ajkune Ahmetaj, një emër suksesi
FAJI JETIM
Njeriu që ndali rrahjet, therjet, vrasjet...
25 të vrarët e hoxhës së Keqekollës

http://kosovarja-ks.com/showbiz/